Haber

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’tan Erdoğan’ın sağlık durumu açıklaması: FETÖ taktiği

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bartın’a bir dizi ziyarette bulunarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Tunç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumu hakkında da konuştu.

Bartın’ın Ulus ilçesinde kendisini dinlemeye gelenlere seslenen Tunç, seçim sürecinde katıldığı canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık durumuna ilişkin yorumları ‘FETÖ taktiği’ olarak değerlendirdi.

‘SÖYLEYİCİLERE KULAK VERİLMEMELİ’

Bakan Tunç şunları söyledi:

“Bunları bir kez gündeme getirmek bile beyhudedir. Bunu yazanlar bugün yazmıyor, çünkü bunu sosyal medyada daha önceki seçim dönemlerinde FETÖ taktiği olarak hep görüyoruz. Bu tür haberlere itibar etmemek lazım. 8,5 saat süren kabine toplantısı Sayın Cumhurbaşkanımız bakanlarımıza yeni projeler sundu, amaç ve hedefler noktasını dikkatle dinledi çünkü bir önceki kabine toplantısında “hızlı bir şekilde brifinglerinizi alın teşkilatınızı tanıyın, sonra da seçim beyannamemizde halkımıza vaad ettiğimiz yeni hedeflerle ilgili projelerinizi kabineye arz edin. Herkes hazırlıklarını yaptı ve 8,5 saat süren bir çalışma gerçekleştirildi. Orada” dedi. “Görüş alışverişinde bulunuldu. Cumhurbaşkanımız bu amaçla tekliflerde bulundu. Toplantı bitiminde canlı yayında hızlı bir açıklama yaptı. Bu nedenle gece gündüz ağır ağır çalışıyor. Bütün bu söylentilere itibar edilmemeli, gündeme alınmamalıdır.”

haber-yenifakili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu